Květnov fest 2023

Zahrada Květnova otevírá 17. června od 14:00 své brány a stává se kulturním stánkem. Obsah tohohle zahradního fesťáku potěší všechny milovníky divadla, muziky i humoru! 

Proč festival na mojí zahradě? 🙂

O doby, kdy jsem se přestěhovala zpět na rodnou Vysočinu, jsem si říkala, že místo, kde žiju, by se mohlo stát takovým inspirativním kulturním stánkem. Za sedm let v Květnově jsem tu organizovala menší firemní a soukromé akce, teď je čas posunout to do verze "fesťáček". Pro mě je to vlastně jako taková oslava divadla, hudby a humoru, tedy oblastí, které mi jsou blízké a snažím se ve všech realizovat. A protože mám sama dva soubory, jedno ochotnické divadlo a jedno improvizační, a myslím, že jsme v tom dobří, tak proč si neudělat takovou pěknou přehlídku. A moji stand up studenti jsou také talenti, tak vám je chci ukázat. Takže přijměte pozvání k tomuhle letnímu svátku zábavy:). A jestli se chcete vy sami s něčím tady předvést, dejte mi o tom také vědět!

Těším se na vás, Monika:)

Akce má maximální kapacitu 100 návštěvníků, tak si kup lupen,

ať se můžeme na tebe těšit:)

Vystupující

Manžel napůl - divadelní komedie

Jeden muž, ale dvě manželky. To v kombinaci s dvěma aktivními policajty a nejlepším kamarádem, který leckdy víc škodí než pomáhá, nemůže dopadnout dobře. Oblíbená komedie Lipského ochotnického spolku (L.O.S.) tentokrát na letní scéně. Zasmějete se, ostatně jako vždycky!

Hrají: Lukáš Edr, Petra Součková, Monika Nevolová, Marek Kunc, Pavel Petr, Pavel Kuttelwascher, Hana Nevolová.

Zvuk: Ondřej Lunda, Martin Výborný. Režie: Monika Nevolová

Vojtaano s kytarou 

Vojta je výbornej kluk, skvělej muzikant, zábavnej stand up komik, herec a kámoš. Na toho se těšte, já se těším moc! Kdo ho neznáte, můžete na něj mrknou v online, na youtube najdete videa z koncertů nebo stand up a nebo jste ho mohli vidět v obou řadách pořadu K.O.MICI na Prima Cool. Víc o Vojtovi na jeho stránkách: https://vojtaano.cz/

Stand up komici a komičky:) 

České stand up komiky už znám dlouho, scénu celkem dost sleduju. Daniela Čecha (na fotce) vám nemusím představovat, to je ostřílený matador stand up comedy a výborný moderátor (a poslední dobou i nadšený improvizátor). Posledních několik let mě baví do stand upu šťourat, pomáhat ho druhým vytvářet a učit lidi, že humor se dá naučit. A tak nějak ze svých kurzů "vyrábím" i stand up komiky nové, a právě ti se vám vedle Daniela představí a prověří vaše bránice.

BLUTWURST (Liberec)

Tři borci z Liberce(Vojta Šrut, Petr Kapalín, Ondřej Kloz), kteří se někdy scházejí i ve větším počtu, a jen tak si jamují a hrají. Pro radost, pro sebe. Ale já si říkám: není to škoda? A sama si odpovím, že je! A proto jsou tady a vyražejí na turné s podtitulkem "poprvé znivu" a ukážou vám, jak jim to ladí. Ba co víc, umějí takové zázraky, že kdyby si někdo chtěl jen tak s nimi zazpívat improvizovaný song, tak může. Já osobně to asi využiju:). 

NEPŘIPRAVENÍ v improringu

Naší improvizační skupinu Nepřipravení doufám nemusím u nás na Vysočině představovat. Tentokrát show jako utkání v ringu, spolu a přitom proti sobě, útok ne na nože, ale na své a vaše bránice s poťouchlým principálem v hlavní roli! Co nám zadáte, to v našich scénách nebo písních budete mít! A třeba se s námi ocitnete i na podiu:).

Hrát pro vás budou: Jaroslav Fabián, Monika Nevolová, Petra Jelínková, Gabriela Poláková, Marian Mihalo, Martin Bella, Adéla Melenová, Adéla Sauerová, Daniel Čech... a hosté:)

S čím můžeš na místě ještě počítat?

  • Příjemné prostředí, zázemí a fajn lidé
  • Domácí palačinky od maminky
  • Grilzóna - steak, klobáska, hermelín?
  • Pivní a vinné stanoviště
  • Rumový a koktejlový bar
  • Kávová a nealko zóna
  • Možnost noclehu - vlastní stan nebo včas sjednaná jedna z postýlek (zeptej se Moniky)
  • Dobrá zábava

Jak to bude fungovat? Na různých stanovištích si částečně systémem "sámoška" budete moci koupit pivo, víno, jiné nápoje nebo si zajít k palačinkové královně, grilmajstrovi či barmanovi. Káva, voda a pár dalších drobností na místě bude zdarma. Nocleh za příplatek na místě.

Chceš se ještě na něco zeptat Moniky?

+420 777 588 395

monika.nevolova@gmail.com