Kalendář otevřených kurzů a akcí

Základy koučinku

6.11. - 6.11.Jazyková škola U pivovaru - Jihlava
Objevte základy koučovacích dovedností pro život i práci!

Improvizace pro život

22.11. - 24.11.Vysočina
Vezměte si to nejlepší ze světa aplikované improvizace, objevte principy, které vám dokonale poslouží v životě, v komunikaci i v práci! Škola nadhledu, hravosti, zábavy a pozitivního přístupu k životu.

Koučink pro život

24.1. - 26.1.Vysočina
Poznejte výhody koučovacího přístupu v komunikaci s druhými jak v práci, tak při komunikaci v rodině. Naučte se využívat techniky koučinku i pro sebe a přiblížit se tak rychleji k tomu, po čem v životě toužíte.
Probuďte v sobě vypravěče a řečníka! Záživné učení, inspirace a zásobárna technik, které vás naučí milovat prezentace i vlastní projev. Staňte se vypravěčem – ovlivňujte, inspirujte a motivujte tím, co říkáte!

Konflikt je hra

24.4. - 26.4.Vysočina
Konflikt je přirozenou součástí našich životů. Zahoďte zastaralé obrany – pasivní vyhnutí se, které vás zanáší, nebo útok, který plodí jen chuť k boji. Existuje lepší cesta! Asertivní, nesoutěživá, nenásilná a tvořivá! Začněte se rozdílností názorů a vyjednáváním bavit!

Improvizace pro život

29.5. - 31.5.Vysočina
Vezměte si to nejlepší ze světa aplikované improvizace, objevte principy, které vám dokonale poslouží v životě, v komunikaci i v práci! Škola nadhledu, hravosti, zábavy a pozitivního přístupu k životu.
Chceš se naučit základy improvizačního umění, stand up comedy, nebo vyprávět tak, že jedno oko nezůstane suché? Chceš objevit triky na kreativní psaní i projev, nebo dokonce zjistit, jak se stát vtipným? Pojď s námi stát na prknech, která znamenají svět a na závěr kurzu i předvést svou show! Čtyři dny herecké a komunikační průpravy, kterou využiješ pro divadlo, zábavu, práci i pro život!

Tradiční garden party Umění v práci

29.8. - 30.8.Vysočina
Už čtvrtý ročník tradiční garden party. Vítán je každý, kdo má rád dobré pití, jídlo, prima zábavu, poznávání druhých lidí, hravost, hudbu a improvizační či jiná vystoupení. Malý festiválek zábavy, kde se můžete blýsknout i pobavit. Uložte si datum a zůstaňte naladěni - více informací k programu na jaře!

SEZNAM PŘEDSTAVENÍ A VYSTOUPENÍ

24.10. 2019 PrahaHalloweenské improvizační představení NEPŘIPRAVENÍ
27.10. 2019 17:00 SkálaZa vším hledej ženu - detektivní hudební komedie
3.11. 2019 17:00 MichaloviceZa vším hledej ženu - detektivní hudební komedie
11.1. 2020 18:00 RozsochatecZa vším hledej ženu - detektivní hudební komedie
8.2. 2020 18:00 ÚsobíZa vším hledej ženu - detektivní hudební komedie
Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů