Bavte se na vlně improvizace!

Pro vaše firemní týmová setkání, oslavy a jiné eventy, kde kromě pasivní zábavy vyvstane potřeba zažít interaktivní netradiční a neopakovatelnou show nabízíme vystoupení improvizační skupiny NEPŘIPRAVENÍ.

Věnovat se improvizované tvorbě zaměstnává mozek přítomností a tvořivostí, a tak trénujeme svou přítomnost v daném okamžiku a na daném místě. Známe prostředí byznysu, protože v něm pracujeme a školíme (zejména soft skills) a improvizaci využíváme jako jednu z metod rozvoje i při vzdělávání. A protože nás to baví a generuje tohle počínání spoustu zábavy, děláme pro vás také tyhle improvizační show.

Vy určujete témata, my hrajeme a možná... když budete chtít... můžete se s námi ocitnout na podiu i vy!

Improvizace jako show

Tradiční varianta - vystoupení, neboli improshow. Máte akci, networkingové setkání, teambuilding, oslavu, konferenci... a potřebujete zpestření. Pak si show představujte jako interaktivnější formu divadla. Ale účastnit se nemusíte, užíváte si zábavu pěkne pohodlně z publika a bavíte se díky svým tématům a na náš účet. Pro ty, kdo se na to cítí, je možnost si s námi některé disciplíny i vyzkoušet.

Kombinovatelně lze show spojit s půldenním nebo celodenním tréninkem improvizace, kdy vyústěním je představení.

Improvizace jako teambuilding

Protože jsou improvizační aktivity velmi rozvojové a skvěle fungující pro týmy, můžete nás poptat také pro sestavení teambuildingu, kdy se vaši lidé učí užitečné principy improvizace, které skvěle využijí v komunikaci v práci i v životě, získají potřebný nadhled nejen pro spolupráci, ale navíc si pěkně prodlouží život, protože vedlejším produktem těchto aktivit je humor jako samozřejmost.

Tato forma je skvěle kombinovatelná s případným vystoupením na konci dne.

Pro koho je improshow NEPŘIPRAVENÍ určena?

Jako oživení firemních večírků.
Netradiční oslava narozenin, výročí jednotlivce nebo firmy.
Partnerská setkání, zákaznické networking setkání na roztávání ledu apod.

Improvizační skupina NEPŘIPRAVENÍ
s programem dojede ve smluvený termín na místo vaší akce i s potřebným vybavením (ozvučovací technika, kostýmy, připravený hudební doprovod).

Zakládajícími členy jsou spolupracující certifikovaní koučové Jana, Jarda a Monika, kteří začali svou přítomnost teď a tady důsledně trénovat s využitím technik improvizace. Tato aktivita se jim dostala do krve a stala se jejich velikou láskou, která vygradovala ve veřejná vystoupení. Těšíme se na vaši účast na našich veřejných vystoupeních případně vaše zprávy o zájmu o soukromá představení na firemních oslavách, narozeninách či jiných příležitostech, která si zaslouží trochu umění, které vzniká přímo před vámi, je současně premiérou i derniérou okamžiku. Buďte u toho a ovlivněte děj na pódiu.

Máte zájem o vystoupení na vaší akci
nebo impro-teambuilding?

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

NEPŘIPRAVENÍ

Monika Nevolová

Jana Kalinová Brabcová

Jaroslav Fabián

+ hosté:)