NEPŘIPRAVENÍ v Praze!

Co se stane, když se pro improvizační divadlo nadchnou koučové a trenéři komunikace a osobního rozvoje? Když se improvizace stane vášní? No, to se pak začnou dít kouzelné a legrační okamžiky. Zastavte se na drink v příjemné zahrádce pod stromy
v Restaurantu Na Květnici a užijte si tyhle okamžiky s námi!

Co se bude dít?

Improvizační show je trochu jiné divadlo, než jste možná zvyklí, scény vznikají tady a teď a jsou dílem okamžiku, nedají se zopakovat, ale právě díky tomu vznikají na témata vás - diváků autentické a originální skeče a humorné, a leckdy i silné příběhy. Nechybí ani hudba, a protože je to interaktivní zábava, tak když je náhodou nějaký divák lačný ocitnout se s improvizátory na podiu, je to klidně možné! Ale nebojte, je to dobrovolné, nikdo vám ubližovat nebude, jsme mírumilovná parta, žádní sadisti!

Pro improvizátory je výzvou číslo jedna hra neboli kategorie, která přikazuje třeba používat jen určitý žánr nebo se vyhnout nějakému slovu, vést rozhovor s druhým pouze otázkami, zpívat o svých pocitech nebo být dabován druhou osobou a spousta dalších legrácek. Druhou výzvou je umět se slyšet a vidět s partnery na podiu, aby to, co uvidí diváci, dávalo smysl a nebyla to jen snůška nepovedených výkřiků, kterým nikdo nerozumí. A třetí výzvou je vytvářet okamžité příběhy na témata diváků. Jak to dopadne a o čem to doopravdy bude, nevíme, ale co víme je, že se budete dobře bavit!

Neopakovatelná show je výzvou pro hlavy i srdce improvizátorů a překvapující zábavou pro diváka.

Vy dáváte témata a pak se jen bavíte na náš účet.

KDY: 24.8. 2019
V KOLIK: přijď na 19:00 (show začne ve 19:30)
KDE: Restaurant Na Květnici
VSTUP: zdarma nebo příspěvek do klobouku
CO: improvizační show
KDO: Skupina Nepřipravení

 

Na viděnou brzy!

Nepřipravení + hosté