Zvládněte konflikty s přehledem a pochopte, že konflikt je přirozenou součástí našich životů. Nevolte zastaralé formy strategie obrany – pasivní vyhnutí se konfliktu, které vás zanáší, nebo agresivní útok, který plodí pouze chuť jít do boje. Existuje lepší cesta! Asertivní, nesoutěživá, nenásilná a tvořivá! Začněte se rozdílností názorů a vyjednáváním bavit.

Objevte kouzlo nenásilné, nesoutěživé komunikace, zapracujte na principech a pravidlech asertivity, řízení konfliktu tvořivě a naučte se vyjednávat a argumentovat v klidu. Získáte tak komunikační nadhled ve většině situací, do nichž se dostáváte.

 

Komu se kurz bude hodit:
Kurz je určen pro každého, koho se týkají konflikty na pracovišti nebo v rodině a rád by získal nový pohled na věc nebo si uvědomil, jak ke konfliktu dochází, jak se mu vyhnout, jak lépe vyjednávat, argumentovat a dohodnout se s druhými.

 

Z obsahu

Konflikt z pohledu poznatků moderní neurovědy

Konflikt z pohledu moderních metod vyjednávání

Sebepoznání – jaký jsem typ v reakci na situaci, s níž nejsem v souladu

Průběh konfliktu a alternativní strategie řešení

Asertivní práva a odpovědnosti

Emoční inteligence

Základy nenásilné komunikace

Kreativní přístup k rozdílonosti názorů

Vyjednávání a argumentace

Zbraně vlivu

 

INFORMACE:

KDY: 24.4. - 26.4. 2020

KDE: Květnov 53, Vysočina

Maximální počet: 12 účastníků

Vaše investice: 4500,- Kč plus DPH (5445,- vč DPH)

Co je v ceně:
* dva dny intenzivního workshopu, tréninku
* občerstvení a ubytování
* program a práce dvou lektorů * materiály

Chybí vám ještě nějaké informace? Pište na monika@umenivpraci.cz

Průvodci tímto užitečným tématem: osvědčený tandem lektorů a certifikovaných brain-based koučů Jaroslav Fabián (vimcochci.cz) a Monika Nevolová (umenivpraci.cz). Když zvládli svá ega oni navzájem, naučí vás to také!

Monika Nevolová

Monika Nevolová, původně vzděláním psycholožka se realizovala v tištěných a TV médiích, později působila jako creative director vzdělávací společnosti pro manažerské a koučovací programy. Monika je certifikovaným exekutivním a životním koučem, trenérem komunikace a improvizačních dovedností a storytellingu. Její snahou je objevování potenciálu, používání selského rozumu, umění soustředění a empatie a podporování pocitu tvůrce v každém z nás. 

Jaroslav Fabián

Jaroslav posledních 22 let buduje profesní kariéru na poli marketingu technologických firem. Mezi klíčové úspěchy bezesporu řadí vybudování značky ESET v ČR na pozici jedničky na trhu antivirových řešení, je autorem prvního partnerského programu a portálu ESET celosvětově, motorem využití netradičních projektů pro podporu značky. V roce 2015 byl finalistou soutěže CORK – Czech Marketing Awards. Rovněž je certifikovaným Brain-based koučem využívajícím vlastní přirozené kombinace empatie a orientace na výsledek pro rozvoj členů svého týmu i vybraných přátel z řad externích klientů. Jardovy vlastní projekty můžete také sledovat na www.vimcochci.cz.