Vánoční spokojenost a hýčkání

Zažijte víkend plný klidu, tepla, relaxace, saunování, sdílení a témat, které vám pomohou objevit pohodu ve svém životě, načerpat energii a užít si předvánoční atmosféru s fajn lidmi. Setřeste nadbytečný stress, odjíždějte jako znovuzrození a objevte principy dánského hygge (užívání si života), které si přenesete do dalších dní.
Od doby, kdy se vytvářejí žebříčky nejspokojenějších národů na světě, se Dánové pravidelně umisťují na předních příčkách. Dánové mají životní styl kterému říkají HyggeCo se přesně za tímto výrazem skrývá? Jedná se o šťastný způsob života s důrazem na pohodu, teplo domova, útulno a radost z maličkostí. Vyváženost mezi profesním a osobním životem a s tím se pojící ná yky a postoje, které můžete do života přijmout i vy! 
Pojďte zapálit svíčky, vezměte si teplé ponožky, zachumlejme se do deky a objeme kouzlo jednoduchosti. Zamilujte se do života bez výčitek, pompéznosti, do života, který se žije tady a teď a všemi smysly, do života plného přítomnosti a setkání s přáteli, kde se nespěchá. Kdy jindy se naladit na pohodu, soulad, smír a užívat si prožitek hygge než o Vánocích.

Z PROGRAMU:


MÉNĚ JE VÍCE

Jak vyhodit ze svého života přebytečné, aneb úklid v nás i kolem nás.

TADY A TEĎ

Jak se soustředit na plnou přítomnost a zbavit se zbytečného rozptylování.

RELAXACE A DÝCHÁNÍ

Techniky uvolňování stresu, práce s dechem a tělem pro uvolnění napětí.

ZÁBAVA A SDÍLENÍ

Prostor na „bytí jen tak“,procházky, povídání si s druhými, hraní deskových her, saunování a spokečnou přípravu jídla”.

PRINCIPY DÁNSKÉHO HYGGE

 

KDY:

14.12. – 16.12. 2018
(příjezdy v páteční podvečer, konec neděle 15:00)

KDE: Květnov 53, Vysočina. www.kvetnov.cz

(Ubytovaní v čtyř až pětilůžkových pokojích, veškeré vybavení a komfort)

Maximální počet: 12 účastníků

Vaše investice: 2500,- plus DPH

Informace k ceně: Cena je tak nízká, protože se nejedná o klasický kurz, který znáte z Umění v práci, nýbrž takový pobytový víkend s mírně řízeným programem, který slouží k zastavení, sdílení, odpočinku a diskuzím (nejen) nad principy dánského hygge. V ceně je dobré jídlo a nápoje, ubytování a tento částečný program. A předpokládá se, že na víkend v rámci programu přivezete i něco dobrého, co sami máte rádi, abychom to mohli sdílet s ostatními.

Co není v ceně: doprava účastníků na místo, alkoholické nápoje

Přihláškový formulář naleznete ZDE.

Už teď se na vás těším! Pojďme si udělat pohodičku!

Monika