Kalendář otevřených kurzů a akcí

14. - 16. 12. Květnov
VÁNOČNÍ SPOKOJENOST A HÝČKÁNÍ

Víkend pro ty, kteří si chtějí nejen Vánoce opravdu užít, zastavit se, hýčkat se a naučit se dánské principy osobní spokojenosti - principy Hygge a Lykke. Dánové jsou experti na osobní spokojenost a užívání si štěstí, proto se pojďme inspirovat. Víkendové setkání příjemných lidí se skvělou atmosférou. Přidáte se?

21. 12. 2018 a 13.1. 2019
Lípa u Havlíčkova Brodu
ZA VŠÍM HLEDEJ ŽENU

Ochotnické představení divadelní hry, která vznikla pod taktovkou Moniky Nevolové, režisérky divadelního spolu LOS (Lipský ochotnický soubor). Detektivní muzikální komedie, která se odehrává jak jinak, než o Vánocích.  Premiéra hry "Za vším hledej ženu!" Kdo zabil Milana? Kdo to vyřeší? Stránky souboru ZDE. Rezervace míst na 21.12. 2018 ZDE, rezervace míst na 13.1. 2019 ZDE.

11.- 13. 1. 2019 KVĚTNOV
DISCIPLÍNA JE HRA

Dali jste si předsevzetí a bojíte se, že to (zase) nedáte? Považujete se za lidi s pevnou vůlí, ale jen v některých oblastech? Prožijte v lednu víkend, který vám pomůže na svá předsevzetí a na svou disciplínu vyzrát a pochopit, že disciplína je hra, kterou lze vyhrát!

29. 1. 2019 PRAHA
ZNAČKA ZAMĚSTNAVATELE - STORYTELLING V PERSONALISTICE

Na workshopu si osvojíte  principy fungování storytellingu (umění vyprávět příběh) a naučíte se je aplikovat v rámci své profese i v osobním životě. Rozšíříte paletu komunikačních dovedností souvisejících s budováním a šířením značky.

22.1. 2019 Praha
ŘEŠTE KONFLIKTY TVOŘIVĚ

Zvládněte konflikty s přehledem a pochopte, že konflikt je přirozenou součástí našich životů. Konflikt nemusí být zdrojem nepříjemných zážitků. Nevolte zastaralé formy strategie obrany – pasivní vyhnutí se konfliktu, který ve vás ale zůstane a zanáší vás, nebo agresivní útok, který plodí pouze chuť jít do boje. Začněte zpracovávat konflikty kreativně!

12. - 14. 4. 2019 Květnov
ŘEKNI TO PŘÍBĚHEM - STORYTELLING VÍKEND

Probuďte v sobě vypravěče a pohotového řečníka! Intenzivní dva dny a dvě noci vyplněné zábavou, záživným učením, inspirací a zásobárnou technik a cvičení, které vás naučí milovat prezentace i vlastní hlas. Staň se opravdovým vypravěčem – ovlivňuj, inspiruj a motivuj druhé tím, co říkáš!