Kalendář otevřených kurzů a akcí

12. - 14. 4. 2019 Květnov
ŘEKNI TO PŘÍBĚHEM - STORYTELLING VÍKEND

Probuďte v sobě vypravěče a pohotového řečníka! Intenzivní dva dny a dvě noci vyplněné zábavou, záživným učením, inspirací a zásobárnou technik a cvičení, které vás naučí milovat prezentace i vlastní hlas. Staň se opravdovým vypravěčem – ovlivňuj, inspiruj a motivuj druhé tím, co říkáš!

20. 4. 2019 od 19:00
Lípa u Havlíčkova Brodu
ZA VŠÍM HLEDEJ ŽENU

Ochotnické představení divadelní hry, která vznikla pod taktovkou Moniky Nevolové, režisérky divadelního spolu LOS (Lipský ochotnický soubor). Detektivní muzikální komedie, po úspěchu třetí opakování hry "Za vším hledej ženu!" Kdo zabil Milana? Kdo to vyřeší? Stránky souboru ZDE. Rezervace míst na emailu monika.nevolova@gmail.com nebo ZDE!

14. 6. 2019 Květnov
TRADIČNÍ PŘEDPRÁZDNINOVÁ PARTY!

Pamatujete, jaká byla zima minulý rok v červnu? Jediný den a vyšlo to zrovna na naši party, ale zábava byla i tak. O to jsme se postarali. Tentokrát jsme kromě zábavy objednali i skvělé počasí a ještě více improvizátorů, než jste čekali! Více informací ZDE, a chcete-li si už nyní rezervovat svoje místo, tak prosím, to rovnou můžete udělat ZDE!

21. - 23. 6. 2019 Květnov Vysočina
IMPROVIZACE PRO ŽIVOT

Tenhle víkend zažiješ  a naučíš se takové kousky, jako: nenechat se zaskočit, být připraven na nečekanou situaci, nepanikařit, uvědomíš si své limity a stereotypy, které ti blokují kreativní myšlení a uvolníš stavidla, zabiješ kus svého ega, abys mohl růst, a další triky přenesené hrou a zábavnými aktivitami. Bezpečné prostředí, a přesto mimo komfortní zónu. Objev užitečné principy improvizace pro život!