Kalendář otevřených kurzů a akcí

14 - 16. 9. 2018 KVĚTNOV
JÓGA - AJURVÉDA - IMPROVIZACE
DEBORDELIZAČNÍ VÍKEND

Kombinace improvizace s cvičením a technikami povzbuzujícími tělo i mysl. Uspořádání myšlenek, soustředění a sebezáchovné principy pro život. Informační detox, síla pomalosti, autenticity a používání selského rozumu. Neblokujte svojí energii, nadechněte se a žijte. 

6.10. 2018 Praha
ŘEŠTE KONFLIKTY TVOŘIVĚ

Zvládněte konflikty s přehledem a pochopte, že konflikt je přirozenou součástí našich životů. Konflikt nemusí být zdrojem nepříjemných zážitků. Nevolte zastaralé formy strategie obrany – pasivní vyhnutí se konfliktu, který ve vás ale zůstane a zanáší vás, nebo agresivní útok, který plodí pouze chuť jít do boje. Začněte zpracovávat konflikty kreativně!

16. 10. 2018 PRAHA
ZNAČKA ZAMĚSTNAVATELE - STORYTELLING V PERSONALISTICE

Na workshopu si osvojíte  principy fungování storytellingu (umění vyprávět příběh) a naučíte se je aplikovat v rámci své profese i v osobním životě. Rozšíříte paletu komunikačních dovedností souvisejících s budováním a šířením značky.

21.- 23. 9. 2018 KVĚTNOV
STORYTELLING VÍKEND

Probuďte v sobě vypravěče a pohotového řečníka! Intenzivní dva dny a dvě noci vyplněné zábavou, záživným učením, inspirací a zásobárnou technik a cvičení, které vás naučí milovat prezentace i vlastní hlas. Staň se opravdovým vypravěčem – ovlivňuj, inspiruj a motivuj druhé tím, co říkáš!

29.10. 2018 Praha
ŘEKNI TO PŘÍBĚHEM - STORYTELLING

Staň se opravdovým vypravěčem – ovlivňuj, inspiruj a motivuj druhé tím, co říkáš! Interaktivní workshop zaměřený na seznámení se s nejdůležitějšími pravidly storytellingu, cestami k tvoření smysluplných sdělení a příběhů vám otevře cestu k lepší komunikaci a vnese energii do vašich prezentací.

19. - 21. 10. 2018 Květnov
STRATEGIE ZNAČKY

Budujte svoji dobrou pověst a značku s marketingovým expertem Jaroslavem Fabiánem (marketingový ředitel společnosti ESET software). Aplikovaný víkendový workshop jako cesta k vypracování vaší konkrétní strategie. Připravujete zásadní změnu v nabídce, chcete nastartovat již běžící podnikání nebo zcela začínáte? Berte budování značky vážně a načerpejte inspiraci na vaší cestě k úspěchu. 

14. - 16. 12. Květnov
VÁNOČNÍ SPOKOJENOST A HÝČKÁNÍ

Víkend pro ty, kteří si chtějí nejen Vánoce opravdu užít, zastavit se, hýčkat se a naučit se dánské principy osobní spokojenosti - principy Hygge a Lykke. Dánové jsou experti na osobní spokojenost a užívání si štěstí, proto se pojďme inspirovat. Víkendové setkání příjemných lidí se skvělou atmosférou. Přidáte se?

21. 12. 2018 Lípa u Havlíčkova Brodu
ZA VŠÍM HLEDEJ ŽENU

Ochotnické představení divadelní hry, která vznikla pod taktovkou Moniky Nevolové, režisérky divadelního spolu LOS (Lipský ochotnický soubor). Detektivní muzikální komedie, která se odehrává jak jinak, než o Vánocích.  Premiéra hry "Za vším hledej ženu!" 

14. - 28. 3. 2019 Praha - Bali - Praha
ANTISTRES BALI S MONIKOU

Vydejte se s partou dobře naladěných lidí na cestu, na níž nejen poznáte to nejzajímavější z krásného Bali, ale každý den také uděláte něco málo pro sebe, pro nalezení nadhledu a pohody v životě. Cesta zkombinovaná s časem pro své štěstí, to je to, kam vás nyní zvu! Pojedete taky?