Kalendář otevřených kurzů a akcí

14. 6. 2019 Květnov
TRADIČNÍ PŘEDPRÁZDNINOVÁ PARTY!

Pamatujete, jaká byla zima minulý rok v červnu? Jediný den a vyšlo to zrovna na naši party, ale zábava byla i tak. O to jsme se postarali. Tentokrát jsme kromě zábavy objednali i skvělé počasí a ještě více improvizátorů, než jste čekali! Více informací ZDE, a chcete-li si už nyní rezervovat svoje místo, tak prosím, to rovnou můžete udělat ZDE!

21. - 23. 6. 2019 Květnov Vysočina
IMPROVIZACE PRO ŽIVOT

Tenhle víkend zažiješ  a naučíš se takové kousky, jako: nenechat se zaskočit, být připraven na nečekanou situaci, nepanikařit, uvědomíš si své limity a stereotypy, které ti blokují kreativní myšlení a uvolníš stavidla, zabiješ kus svého ega, abys mohl růst, a další triky přenesené hrou a zábavnými aktivitami. Bezpečné prostředí, a přesto mimo komfortní zónu. Objev užitečné principy improvizace pro život!

13.7. 2019 od 17:00
KVĚTNOV TOBĚ
Malý letní festiválek kultury a zábavy! 🙂

Květnov žije kulturně, přijď to zakusit i ty adobře se bav. Rezervovat si místo nemusíš, prostě přijeď! Co je v plánu? Kompletní informace o akci ZDE!

30. 6. 2019 Lípa (HB) - obsazeno
13. 7. 2019 Květnov (HB) - přijeď bez rezervace
23.8. 2019 Lípa (HB) - rezervujte si místa
Pohádka BUMBRLÍČEK

Ochotnické představení pohádky pro děti i dospělé, která vznikla pod taktovkou Moniky Nevolové, režisérky divadelního spolu LOS (Lipský ochotnický soubor). Stránky souboru ZDE. Přijeďte!

7. 9. 2019 od 17:00
Jirny u Prahy
ZA VŠÍM HLEDEJ ŽENU

Ochotnické představení divadelní hry, která vznikla pod taktovkou Moniky Nevolové, režisérky divadelního spolu LOS (Lipský ochotnický soubor). Detektivní muzikální komedie "Za vším hledej ženu!" Kdo zabil Milana? Kdo to vyřeší? Stránky souboru ZDE. Video ukázka ZDE. Rezervace míst na emailu monika.nevolova@gmail.com nebo ZDE!

27. - 29. 9. 2019 Květnov Vysočina
ŘEKNI TO PŘÍBĚHEM - STORYTELLING

Probuďte v sobě vypravěče a pohotového řečníka! Intenzivní dva dny a dvě noci vyplněné zábavou, záživným učením, inspirací a zásobárnou technik a cvičení, které vás naučí milovat prezentace i vlastní hlas. Staň se opravdovým vypravěčem – ovlivňuj, inspiruj a motivuj druhé tím, co říkáš! A nejen to, objev možnosti, které do pracovního i osobního života přináší techniky spojené s příběhem. Registrace ZDE.